LIGA PRAVDE/JUSTICE LEAGUE PREMIJERA

3D Srijeda: 20:00

UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU/MURDER ON THE ORIENT EXPRESS

Četvtak: 17:15, 19:45, 22:20

Pet/Sub/Ned/Pon/Uto: 17:15, 20:15, 22:30

Srijeda: 17:15, 20:30, 22:30

OPASNE MAME 2: BOŽIĆ/ A BAD MOMS CHRISTMAS

Četvtak: 16:00, 18:00, 20:00, 22:00

Ostali dani: 16:00, 18:00, 19:45, 21:45

DRUŽINA IZ DŽUNGLE/ LES AS DE LA JUNGLE sinhronizovano

3D Radni dani: 15:30, 17:30

Subota: 12:00, 14:00, 15:30, 17:30

Nedelja: 12:00, 14:00, 15:40, 17:30

2D Sub/Uto: 15:40

TOR: RAGNAROK/ THOR: RAGNAROK

3D Četvrtak: 19:30, 22:10

Ostali dani: 19:30, 22:00

MATILDA/Матильда

Svi dani: 21:30

SLAGALICA STRAVE 8/ JIGSAW

Četvrtak: 23:00

Pet/Sub/Ned/Pon/Utor: 21:00, 22:45

Srijeda: 22:50 

TRAGOVI U SNIJEGU/WIND RIVER

Četvrtak: 22:20

Pet/Sub/Ned/Pon/Utor: 22:15

Srijeda: 22:40

SREĆAN DAN SMRTI / HAPPY DEATH DAY

Svi dani: 15:15

ČUDOVIŠTA IZ MOJE PORODICE / HAPPY FAMILY sinhronizovano

3D Čet:  17:00

Subota: 11:15, 13:00, 13:15

Nedjelja: 11:15, 13:15

2D Čet:  17:00

THE BOOKS OF KNJIGE: SLUČAJEVI PRAVDE

Srijeda: 21:00

Ostali dani: 20:30

MOJ MALI PONI / MY LITTLE PONY sinhronizovano

Subota: 11:30, 11:40, 13:30

Nedjelja: 11:30, 13:30, 15:30

Srijeda: 15:00

MALI BIGFOOT/ THE SON OF BIGFOOT 3D sinhronizovano

3D Petak: 15:00

Nedjelja: 13:40

2D Četvrtak: 16:20

Ponedeljak: 15:00

GROZAN JA 3/ DESPICABLE ME 3 sinhronizovano

3D Četvrtak: 15:00

Subota: 11:00

Ponedeljak: 15:40

2D Petak: 14:20

CINEMAFEST

2-9.11.

PREDGRAĐE/SUBURBICON

Četvrtak: 21:00

CINEPLEXX PORODIČNI DANI – FESTIVAL DJEČIJEG FILMA

9-15.11.

AUTOMOBILI 3/ CARS 3 sinhronizovano

3D Nedjelja: 17:00

Ponedeljak: 17:40

VAJANA /MOANA sinhronizovano

3D Nedjelja: 17:40

Ponedeljak: 19:00

2D Četvtak: 17:40

Utorak: 18:20

CRVENA KORNJAČA/ LA TORTUE ROUGE

Nedjelja: 16:20

Utorak: 14:20

CRVENI PAS/ RED DOG: TRUE BLUE  

Nedjelja: 14:20

Srijeda: 16:20

GOSPOĐICA NEMOGUĆA/ JAMAIS CONTENTE

Subota: 14:20

NOVI KLINAC/ LE NOUVEAU

Subota: 12:20

Utorak: 16:20

ŠTRUMPFOVI:SKRIVENO SELO/THE SMURFS: THE LOST VILLAGE sinhronizovano

3D Nedjelja: 13:00

2D Petak: 16:20

Srijeda – 15:40

LJEPOTICA I ZVIJER/LA BELLE ET LA BETE  sinhronizovano

3D Čet/Ned: 19:00

2D Petak: 19:00

Utorak: 17:40

MALI PRINC/ THE LITTLE PRINCE sinhronizovano

Ned/Srij: 18:20

PJEVAJMO/SING sinhronizovano

3D Petak: 17:40

2D Sub/Pon: 18:20

RIČARD RODA/RICHARD THE STORK sinhronizovano

Sub/Uto: 15:00

SPAJDERMEN:POVRATAK KUĆI/SPIDER-MAN:HOMECOMING

3D Sub/Uto: 19:00

2D Čet/Pet: 18:20

TAJNE AVANTURE KUĆNIH LJUBIMACA / THE SECRET LIFE OF PETS sinhronizovano

3D Petak: 17:00

Nedjelja: 11:00

2D Subota: 17:00

U POTRAZI ZA DORI /FINDING DORY sinhronizovano

3D Nedjelja: 15:00

Utorak: 17:00

2D Četvtak: 14:20

TVRD ORAH 2 /NUT JOB 2 sinhronizovano

3D Nedjelja: 11:40

Ponedeljak: 17:00

2D Četvrtak: 15:40  

VAU VAU ZVIJEZDA/ ROCK DOG  sinhronizovano

3D Petak: 15:40

2D Subota: 13:40

Ponedeljak: 14:20

USNULA DJEVOJKA/ GIRL ASLEEP

Sub/Pon: 16:20

VRIJEME JE ZA GRUDVANJE!/SNOWTIME! sinhronizovano

Nedjelja: 12:20

Srijeda: 14:20

ZIP I ZAP NA SKRIVENOM OSTRVU/ZIPI Y ZAPE Y LA ISLA DEL CAPITAN  

Sub/Srij: 17:40

ČUDO/ WONDER SVETSKA PREMIJERA

Srijeda: 19:00